Energia, witaminy i minerały

Akubar Energy Akuna to specjalnie przygotowana przez specjalistów od prawidłowego żywienia wysokoenergetyczna przekąska. Jest ona dodatkowo wzbogacona o kompleks witamin oraz minerałów, dzięki czemu jest produkt wysokowartościowy dla organizmu i nie powoduje stanu nierównowagi pokarmowej.

Typowe sytuacje, w których można bardzo skorzystać jedząc Akubar Energy Akuna to intensywna wycieczka czy odpoczynek zaraz po treningu, ale jest to też znakomity produkt na szybką przekąskę w czasie podróży lub drugie śniadanie między lekcjami w szkole. Odpowiada za to odpowiednie połączenie naturalnych węglowodanów o różnych typach. Cześć z nich to węglowodany, które organizm jest w stanie wykorzystać niemal bez żadnej obróbki, jak na przykład glukoza, a inne mają trudniejszą do strawienia strukturę i uwalniają się z przewodu pokarmowego bardzo powoli.

Bardzo duże różnice w tempie uwalniania się energii z węglowodanów wchodzących w skład Akubar Energy Akuna pozwalają na szybkie zregenerowanie się po wysiłku oraz na przygotowanie się do wzmożonej aktywności fizycznej, dzięki czemu cenione są przez osoby w treningu. Wolniej uwalniające się węglowodany to z kolei ciągły strumień energii dostępny przez cały dzień. Zapobiega on zmęczeniu, blokuje odczuwanie głodu, a kiedy energia uwalnia się w czasie odpoczynku, wpiera to wyraźnie proces regeneracji.

Obecność witamin i minerałów w Akubar Energy Akuna ma na celu uzupełnienie strat związanych z aktywnością i umożliwienie organizmowi optymalnego działania i dobrego wykorzystania dostarczanej energii.

Leave a Comment